OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – NATURALNIE

Osocze bogatopłytkowe – naturalnie to rewolucyjny zabieg wykorzystujący krew własną pacjenta i mający szereg pozytywnych właściwości dla skóry pacjenta m.in. powstrzymuje procesy starzenia i prowadzi do regeneracji skóry. Z artykułu dowiemy się jak wygląda zabieg i kiedy najlepiej się mu poddać. 

 

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

 

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)w klinice medycyny estetycznej Warszawa to remedium na starzejącą się skórę. Jego korzyścią jest jego naturalność oraz wysoka skuteczność. Po uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta dokonuje się biostymulacji komórek skóry. Ta metoda jest wykorzystywana w gojeniu się ran, odbudowie tkanki kostnej czy odnowie skóry. Zabieg prowadzi do rewitalizacji skóry twarzy, redukując takie negatywne objawy jak: wiotka skóra, niejednolity kolor skóry, wysuszona skóra. Osocze bogatopłytkowe eliminuje oznaki starzenia się skóry jak: zmarszczki, zmniejszona gęstość skóry czy pozwala przyspieszyć gojenie się skóry. Z powodzeniem stosuje się ją do leczenia wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jaki i kobiet.

 

Osocze bogatopłytkowe – naturalnie

– przebieg zabiegu

 

Zabieg wykonywany w klinice medycyny estetycznej Warszawa rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta do specjalnych probówek. Następnie poddaje się je wirowaniu, by oddzielić erytrocyty i leukocyty od osocza zawierającego płytki krwi. Prowadzi to do uzyskania osocza bogatopłytkowego, które ma zbawienne właściwości dla skóry pacjenta. Uzyskane osocze bogatopłytkowe wstrzykuje się liniowo lub stosując metodę mezoterapii igłowej wzdłuż zmarszczki tudzież fałdu skóry. Dzięki znieczuleniu pacjent czuje się komfortowo, a zabieg jest całkowicie bezbolesny. Wstrzykiwane osocze ma ogromny potencjał odżywczy.

Zabieg nie jest inwazyjny – pozostają po nim tylko niewielkie ranki. Podczas procesu gojenia dochodzi do stymulacji komórek macierzystych i namnażania nowych naczyń krwionośnych. Zabieg jest doskonałą alternatywą do zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego czy mezoterapii. Wskazaniami do zabiegu są: regeneracja skóry, wygładzenie zmarszczek i bruzd. 

 

Osocze bogatopłytkowe – naturalnie

– efekty

 

Po zabiegu wampirzy lifting wykonywanym w klinice medycyny estetycznej Warszawa gołym okiem widoczne są pozytywne zmiany na skórze – jej uelastycznienie i ujędrnienie. Dzięki bio stymulującemu działaniu rozpoczynają się procesy odnowy, poprawa mikrokrążenia, produkcja kolagenu i regeneracja skóry. Zabieg osocze bogatopłytkowe efekty prowadzi do redukcji zmarszczek, bruzd i blizn i zatrzymania starzenia się skóry, a skóra staje się bardziej promienna i pełna kolorytu. Zabieg wykorzystuje się w leczeniu łysienia. Zabiegi najczęściej przeprowadza się w seriach po 3-4 zabiegi w odstępie 3-4 tygodni.  

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

  • choroby krwi
  • nowotwory
  • ciąża i laktacja
  • przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia

 

Wskazania do zabiegu

 

Zabieg wampirzego liftingu w klinice medycyny estetycznej Warszawa jest polecany pacjentom chcącym pozbyć się zmarszczek – płytkich i głębokich oraz fałd. Zabieg przynosi zaskakujące rezultaty w rewitalizacji skóry twarzy, okolic oczu, szyi, dekoltu i dłoni. Doskonale sprawdza się w przypadku blizn potrądzikowych, skutecznie je wypełniając. Zabieg ma korzystny wpływ na nadmierne wypadanie włosów i regenerację skóry po zabiegach chirurgii plastycznej.  

Przeczytaj również o zabiegu CGF

Data aktualizacji:04.12.2020

Icon

Szukaj

+48 600 380 741