WYPADANIE WŁOSÓW

Dbasz o siebie i zależy Ci na doskonałym wyglądzie ale martwi Cię wypadanie włosów? Widzisz, że coraz bardziej zaczynasz tracić włosy.

Na początku nie był to może powód do niepokoju ale z czasem widzisz, że tracisz więcej i więcej włosów. To sygnał na szukanie pomocy.

 

POWSTRZYMAJ WYPADANIE WŁOSÓW

WYPADANIE WŁOSÓW – TWÓJ PROBLEM

 

Utrata włosów to poważny problem dlatego nie wolno zwlekać z decyzją o leczeniu. Dlaczego lepiej nie zwlekać?

 

Efekty leczenia metodami niechirurgicznymi dają od 40-60% poprawy. To dużo a zarazem mało. Jeśli proces wypadania dopiero się zaczął to masz duże szanse na sukces. W przypadku silnego łysienia nawet 60% poprawy może nie być zadowalające dla Ciebie. Warto więc działać jak najszybciej.

 

Proces wypadania włosów przebiega różnie w zależności od płci.

Kobiety tracą włosy inaczej niż mężczyźni. Kobiety wypadanie włosów najczęściej zaczyna dotykać w okresie menopauzy i objawia się przerzedzeniem włosów głównie na czubku głowy bez przesunięcia przedniej linii włosów ku tyłowi, co jest charakterystycznym objawem łysienia u mężczyzn.

 

Coraz częściej utrata włosów, dotyczy osób młodych, nawet przed 30 rokiem życia. Jest wiele przyczyn, które mogą prowadzić do tak wczesnego występowania tego poważnego problemu estetycznego.

 

WYPADANIE WŁOSÓW – NASZE ROZWIĄZANIA

 

Zatem co robić? Rozpocznij od suplementacji witaminami z grupy B oraz minerałami takimi jak: selen, magnez, cynk, miedź, żelazo. Zmień szampon na taki, który zawiera substancje wzmacniające włosy.

 

Jakie są jeszcze inne domowe sposoby? Masaż skóry na głowie. To pomaga, bowiem jedną z przyczyn wypadania włosów jest osłabienie ukrwienia cebulek włosowych. Następnie zacznij szukać pomocy u specjalisty. Warto sprawdzić też swoją gospodarkę hormonalną.

 

Pamiętaj, że w leczeniu wypadania włosów ważna jest wytrwałość i konsekwencja. Nie poddawaj się. Dostępne metody w medycynie estetycznej skutecznie osłabiają utratę włosów oraz pobudzają nowe włosy do wzrostu. Należy wykonywać zabiegi w serii, krótkich odstępach pomiędzy zabiegami , np. co 2 tygodnie. Warto zmieniać metody terapeutyczne oraz je łączyć ze sobą.

 

Złotym standardem jest mezoterapia igłowa z wykorzystaniem substancji aktywnych odżywiających, doskonale sprawdza się także osocze bogatopłytkowe.

 

Wypadanie włosów? – w Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc

 

Oddaj się w ręce naszych specjalistów.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu

MEZOTERAPIA IGŁOWA

karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA

KOMÓRKI MACIERZYSTE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

DR.CYJ – PEPTYDOWA
TERAPIA WŁOSÓW