LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK WARSZAWA

LASER ŻÓŁTY

LASER ŻÓŁTY – PROFESJONALNE LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK WARSZAWA

REWOLUCJA! LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK I LECZENIE RUMIENIA PIERWSZYM NA ŚWIECIE ŻÓŁTYM LASEREM DERMATOLOGICZNYM ZE SKANEREM FRAKCYJNYM.

Twoim problemem są rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, szczególnie w okolicy nosa, policzków lub brody? A może nagłe zmiany temperatury, zimno lub gorąco, pikantne potrawy bądź stresujące sytuacje wywołują u Ciebie rumień, czyli czerwienisz się na twarzy, czasem szyi czy dekolcie?

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest leczenie rumienia i rozszerzonych naczynek za pomocą najnowocześniejszego lasera naczyniowego o żółtej fali. Skorzystaj z profesjonalnej oferty zamykania naczynek Warszawa w naszej klinice!

Na skróty:

Laser żółty daje znakomite efekty dzięki wysokiej absorbcji żółtego światła przez hemoglobinę – wyższej aż o 40% od dostępnych na rynku, „zielonych” laserów.

GRAFIKA_LASER-YELLOW-2

Laser żółty gwarantuje najwyższą skuteczność w zamykaniu naczynek i leczeniu rumienia, przy jednocześnie większym bezpieczeństwie pacjenta w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń.

 

Zielona długość fali (532nm) w urządzeniach klasycznych  jest pochłaniana słabiej przez hemoglobinę, która jest docelową strukturą do leczenia naczyniowego a także wykazuje większe od lasera żółtego powinowactwo do melaniny.

WIĘCEJ (ROZWIŃ)

Żółta długość fali (577nm) jest bardziej selektywna i ulega maksymalnemu pochłanianiu przez hemoglobinę (o 40% wyższej od zielonej fali), a jednocześnie słabiej pochłaniana jest przez melaninę co bezpośrednio wiąże się z mniejszym ryzykiem działań niepożądanych związanych z leczeniem.

 

Zamykanie naczynek przy użyciu lasera żółtego polega na użyciu precyzyjnej głowicy lasera, która umożliwia dotarcie do trudno dostępnych zmian i dostarczenie precyzyjnej dawki energii. Dzięki głowicy ze skanerem, wyposażonej w specjalny system chłodzenia, laser żółty jest w stanie leczyć skutecznie rumień i zaczerwienienia skóry a nawet przebarwienia.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM ŻÓŁTYM WARSZAWA  – EFEKTY

• zamknięcie naczynia krwionośnego
• redukcja i likwidacja rumienia

Cera naczynkowa – przed i 3 tygodnie po pierwszym zabiegu.

„Pajączki” naczynkowe – przed i 1 miesiąc po pierwszym zabiegu.

Naczynka – przed i 3 tygodnie po pierwszym zabiegu.

Naczynka – przed i 17 dni po pierwszym zabiegu.

„Pajączki” naczynkowe – przed i 2 tygodnie po pierwszym zabiegu

Leczenie rumienia po trądziku – przed i 1 miesiąc po pierwszym zabiegu

Przebarwienia – przed i 10 dni po pierwszym zabiegu.

ZAMYKANIE NACZYNEK WARSZAWA – PRZEBIEG ZABIEGU

Światło żółte emitowane przez laser  jest głównie pochłaniane przez hemoglobinę. Ta długość fali przenika przez skórę nie uszkadzając jej, a następnie po zetknięciu z hemoglobiną koaguluje oraz obkurcza i w konsekwencji zamyka naczynia poddawane zabiegowi. Drobne naczynka widoczne na skórze jako rumień leczy się za pomocą skanera.

 

Laser żółty to bezpieczna metoda, która nie pozostawia śladów na skórze, a dolegliwości bólowe związane z zabiegiem są zredukowane do minimum. Laser żółty dzięki swojej technologii umożliwia zastosowanie niższych mocy przy takim samym efekcie terapeutycznym, a jednocześnie zminimalizowanym dyskomforcie pacjenta w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń.

 

W większości przypadków efekty zabiegu zamykania naczyń i leczenia rumienia są trwałe. Końcowe efekty zależą od umiejscowienia zmian poddawanych zabiegowi i ich ilości. Może się okazać, że będzie konieczne powtórzenie zabiegu lub wykonanie serii zabiegów. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM ŻÓŁTYM WARSZAWA  – WSKAZANIA

 • „czerwone nitki” na twarzy, szczególnie w okolicy nosa, policzków i brody
 • rozszerzone naczynia krwionośne
 • znamiona pająkowate, tzw. pajączki na ciele
 • naczyniaki starcze i włośniczkowe
 • znamiona naczyniowe
 • teleangiektazje skórne
 • naczyniaki gwiaździste
 • naczyniaki rubinowe
 • plamy naczyniowe typu czerwonego wina (PWS – port wine stains)

PRZECIWWSKAZANIA

 • stany zapalne
 • opryszczka
 • plama soczewicowata złośliwa
 • cukrzyca
 • zaburzenia krzepnięcia i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • ciąża i karmienie piersią
 • zmiany nowotworowe
 • świeża opalenizna
 • przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów
 • implanty, wypełniacze oraz nici w okolicy obszaru zabiegowego
Umów się na zabieg laserem  żółtym w Kaczyńscy Clinic, Warszawa Białołęka

Zabiegi wykonuje dr Krzysztof Kaczyński

ZAMYKANIE NACZYNEK I USUWANIE RUMENIA LASEREM ŻÓŁTYM – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Czy zabieg zamykania naczynek Warszawa jest bolesny ?

 

Zabieg laserem żółtym  nie jest bolesny. Można natomiast mówić o pewnym dyskomforcie podczas leczenia. Lekarz ustawia urządzenie, by osiągnąć optymalne rezultaty dostosowane do tolerancji zabiegu przez pacjenta.

 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty zabiegu zamykania naczynek w Warszawie?

 

Pierwsze efekty zabiegu widać do 2 tygodni po leczeniu. Należy pamiętać, że leczenie naczynek i usuwanie rumienia to proces kilkuetapowy i nie zawsze wystarcza jeden zabieg. Dostępne publikacje i obserwacje kliniczne potwierdzają, że w większości przypadków potrzeba więcej zabiegów. W zdecydowanej większości przypadków zadowalające rezultaty są widoczne po 4 zabiegach. Istnieje spora grupa pacjentów, która widzi zadowalające rezultaty po 2 zabiegach.

 

Rekonwalescencja po laserowym zamykaniu naczynek

 

W większości przypadków po leczeniu laserem żółtym nie ma specjalnego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu widoczny jest silny rumień, który wraca do stanu sprzed zabiegu do 2 dni. Część pacjentów, szczególnie po usuwaniu rumienia na policzkach, zgłasza delikatne obrzęki pod oczami oraz obrzęki policzków, które ustępują samoczynnie w ciągu 2 dni i nie wymagają specjalistycznego postępowania.

 

Laserowe zamykanie naczynek Warszawa – cena

 

Cena zabiegu zależy od leczonego obszaru oraz od ilości użytych głowic. Wielu pacjentów oprócz rozszerzonych naczynek posiada rumień na skórze co wymaga użycie głowicy skanującej.

 

Czy naczynka i rumień można wyleczyć całkowicie?

 

Technologie laserowe dostępne w XXI wieku są bardzo zaawansowane ale nawrotowy charakter choroby powoduje, że po przerwaniu leczenia może dochodzić do wznowy. Efekty leczenia i okres utrzymywania się efektów jest różny i zależą od stanu wyjściowego z jakim zgłosił się pacjent.

Data aktualizacji:23.11.2023

Icon

Szukaj

+48 600 380 741