ZMARSZCZKI

POZBĄDŹ SIĘ ZMARSZCZEK

Dbasz o siebie i zależy Ci na doskonałym wyglądzie. Widzisz jednak, że na Twojej skórze pojawiają się pojedyncze zmarszczki. Widzisz, jak z każdym dniem ich przybywa przez co tracisz swój młodzieńczy wraz twarzy.

 

Około trzydziestego roku życia można u siebie zaobserwować liniowe zagłębienia na skórze szczególnie na początku widoczne podczas uśmiechania się czy podczas wyrażania gestów z wykorzystaniem mimiki twarzy.

 

To starzenie się skóry, proces wielokierunkowy, wywołany zarówno przez czynniki endogennne jak i egzogenne.

 

Wewnątrzpochodne starzenie się związane jest z upływem czasu a proces ten zaczyna się w niewidoczny sposób około 25-30 roku życia i ma indywidualny charakter.

 

Na proces starzenia się skóry także istotny wpływ mają czynniki zewnętrzne a przede wszystkim promieniowanie UVB i UVA (fotostarzenie) kiedy obserwujemy przemiany kliniczne, histologiczne i funkcjonalne zachodzące w skórze jak podczas procesu starzenia się związanego z wiekiem ale będące właśnie wynikiem działania promieni słonecznych.

 

Starzejąca się skóra staje się cienka, sucha, szara i mało elastyczna z widocznymi licznymi zmarszczkami, szczególnie w okolicy oczu, ust, na szyi i grzbietach rąk.

 

W zależności od zaawansowania tego procesu możemy zaproponować optymalne rozwiązania terapeutyczne.

 

W Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu:

HIFU LIFTERA

JALUPRO

CYTOSIAL

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

LASER FRAKCYJNY C02

DERMAPEN

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

PEELINGI CHEMICZNE

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

MEZOTERAPIA IGŁOWA

KARBOKSYTERAPIA

LINERASE

SUNEKOS

KOMÓRKI MACIERZYSTE (CGF)

PROFHILO