ZMARSZCZKI

Dbasz o siebie, zależy Ci na Twoim wyglądzie. Pomimo tego widzisz, że na Twojej skórze pojawiają się pojedyncze zmarszczki. Obserwujesz, jak z każdym dniem ich przybywa przez co tracisz swój świeży wraz twarzy.

Znajomi mówią Ci, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną i dodaje Ci lat.

 

POZBĄDŹ SIĘ SWOICH ZMARSZCZEK

ZMARSZCZKI – TWÓJ PROBLEM

 

Około trzydziestego roku życia można u siebie zaobserwować liniowe zagłębienia na skórze szczególnie na początku widoczne podczas uśmiechania się czy podczas wyrażania gestów z wykorzystaniem mimiki twarzy.

 

Jest to starzenie się skóry, pisząc w skrócie proces wielokierunkowy. Wywołany zarówno przez czynniki endogennne jak i egzogenne.

 

Wewnątrzpochodne starzenie się związane jest z upływem czasu a proces ten zaczyna się w niewidoczny sposób około 25-30 roku życia i ma indywidualny charakter.

 

Na proces starzenia się skóry istotny wpływ mają czynniki zewnętrzne. Przede wszystkim promieniowanie UVB i UVA dlatego proces ten nazywa się fotostarzeniem. Oznacza to, że obserwujemy przemiany kliniczne, histologiczne i funkcjonalne zachodzące w skórze takie same jak podczas procesu starzenia się związanego z wiekiem.

 

Starzejąca się skóra staje się cienka, sucha, szara i mało elastyczna z widocznymi licznymi zmarszczkami, szczególnie w okolicy oczu, ust, na szyi i grzbietach rąk.

 

ZMARSZCZKI – NASZE ROZWIĄZANIA

 

Na początku wystarcza zdrowa dieta i kosmetyki, które nawilżą Twoją skórę. Z czasem trzeba sięgnąć po inne rozwiązania. W terapii zmarszczek dobrze sprawdza się mezoterapia mieszaniną kwasu hialuronowego i substancji aktywnych.

Po wykonaniu serii zabiegów, w rezultacie skóra stanie się bardziej nawilżona i odżywiona. Jeszcze bardziej warto powtórzyć zabiegi 2-3 razy w roku.

Z czasem mezoterapia w klasycznym wydaniu nie wystarcza, w związku z tym warto sięgnąć bo bardziej zaawansowane rozwiązania.  Jednym nich może być terapia aminokwasami lub kolagenem. Trzeba mieć świadomość, że zabiegi powinno się wykonać w serii co istotnie poprawi efekty leczenia.

 

W zależności od zaawansowania tego procesu możemy zaproponować optymalne rozwiązania terapeutyczne.

 

ZMARSZCZKI?  – W Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc

 

Zapraszamy na konsultacje.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu

HIFU LIFTERA

JALUPRO

CYTOSIAL

botox

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

LASER FRAKCYJNY C02

DERMAPEN

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

PEELINGI CHEMICZNE

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

MEZOTERAPIA IGŁOWA

karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA

LINERASE

SUNEKOS

KOMÓRKI MACIERZYSTE (CGF)

PROFHILO