3D LIFEVIZ – KOMPUTEROWA
ANALIZA SKÓRY

3D LIFEVIZ – KOMPUTEROWA
ANALIZA SKÓRY

QuantifiCare 3D LifeViz to przenośny i bezkontaktowy system precyzyjnego medycznego obrazowania skóry twarzy w systemie trójwymiarowym. Jest to wysokiej wydajności, mobilny system 3D przeznaczony do wykonywania medycznych zdjęć zabiegowych, połączony ze specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym.

Za pomocą 4 zdalnych ujęć wykonywane jest precyzyjne zdjęcie, zawsze z tej samej odległości i w tej samej pozycji, dzięki systemowi naprowadzania laserowego, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z urządzeniem, a funkcja systemu 3D Reconstruction automatycznie tworzy kompleksową wizualizację całej twarzy i dekoltu w trójwymiarze.

aparat1

SYSTEM 3D LifeViz:

• pozwala zwizualizować aktualny stan skóry, jak również symulować jej wygląd po rekomendowanych zabiegach, co zasadniczo pomaga pacjentowi w podjęciu optymalnej decyzji, zwiększając poziom jego satysfakcji
• porównuje zdjęcia pacjentów przed i po zabiegu i weryfikuje skuteczność zabiegową

Funkcja 3D Viewer umożliwia pełna animacje trójwymiarowej twarzy pacjenta, dzięki czemu może on zobaczyć siebie tak, jak widzą go inni, z cechami których na co dzień nie ma możliwości dostrzec w lustrze, a lekarz – mogąc powiększać i obracać obraz, ustawiając go pod dowolnym kątem – może zwrócić uwagę na interesujące go pod względem zabiegowym obszary, jak np. linia żuchwy, podbródek, kształt nosa, owal twarzy, czy profil policzka.

Funkcja analizy skóry SkinCare pozwala przeanalizować i zobrazować pacjentowi stan jego skóry, m.in.:
• głębokość zmarszczek
• wielkość przebarwień i plam posłonecznych i starczych
• wielkość obszarów zaczerwienienia – naczynek i rumienia
Specjalistyczne oprogramowanie komputerowe porównuje uzyskane wyniki pacjenta w odniesieniu do systemowej bazy danych pacjentów tej samej płci, wieku i fototypu skóry. Uzyskane wyniki pozwalają przygotować lekarzowi indywidualne zalecenia terapeutyczne dla pacjenta.