RUMIEŃ

Dbasz o swoją skórę, stosujesz kosmetyki na cerę naczynkową a nic nie pomaga. Wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej. Zaczyna martwić Cię drobna siatka naczynek na policzkach. Chcesz wreszcie usunąć rumień.

 

POŻEGNAJ SIĘ ZE SWOIM RUMIENIEM

RUMIEŃ – TWÓJ PROBLEM

 

Nagłe zmiany temperatury, zimno lub gorąco, pikantne potrawy czy stresujące sytuacje to czynniki, które wywołują czerwienienie się skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Ale tylko z pozoru. To są objawy procesu jaki toczy się w Twojej skórze.

 

Skłonność do czerwienienia to pierwszy sygnał o problemie z naczyniami krwionośnymi i rumieniu. Zaburzenia pracy naczyń mogą prowadzić do trwałego występowania rumienia, rozszerzonych i pękających naczynek, które mogą zamienić się w prawdziwą pajęczynę naczynek na naszej twarzy lub rozwoju trądziku różowatego.

Czy to dotyczy ciebie? Sprawdź.

Stań przed lustrem i przyjrzyj się dokładnie miejscom, gdzie występuje rumień. Czy widzisz tam drobne ledwo widoczne naczynka?

 

Czasami widać delikatną sieć drobnych naczynek. Często na skórze widać silny rumień bez widocznych naczynek, które można dojrzeć w dużym powiększeniu, np. przez specjalne szkła powiększające w lampach zabiegowych. Widzisz?

Zaplanuj zatem usuwanie rumienia.

Szukasz rozwiązań na usuwanie rumienia? Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest leczenie rumienia za pomocą najnowocześniejszego lasera naczyniowego QuadroStar Pro Yellow.

Rumień – nasze rozwiązanie

 

Laser QuadroStar Pro Yellow to rewolucja w leczeniu rumienia i zamykaniu naczynek.

 

To pierwszy na świecie żółty laser dermatologiczny wyposażony w skaner frakcyjny.

Stanowi on innowacyjne podejście do zabiegów na problemy naczyniowe, ponieważ umożliwia efektywne leczenie rozległych zmian naczyniowych z precyzyjnym systemem dostarczania impulsu o kontrolowanej gęstości energii.

 

Jest też przyjazny dla pacjenta. Posiada wydajny system chłodzenia, przez co podczas zabiegu negatywne odczucia redukowane są do minimum.

Wielu pacjentów pyta jak długo należy leczyć rumień. To zależy od stopnia jego nasilenia i od oczekiwań pacjenta.

 

Jeżeli marzysz o bladej skórze to takich zabiegów trzeba wykonać więcej. W przypadku gdy zadowolisz się widoczną poprawą ale chcesz by skóra była różowa, leczenie jest krótsze. Połowa pacjentów widzi poprawę już po pierwszym zabiegu.

Usuwanie rumienia?

Sprawdź, co potrafi Quadrostar Pro Yellow.