RUMIEŃ

Dbasz o siebie, starasz się walczyć z upływającym czasem i stosujesz różne zabiegi opóźniające ten proces, jednak na Twojej skórze twarzy, szyi czy dekolcie pojawiają się zaczerwienienia. To rumień.

Nagłe zmiany temperatury, zimno lub gorąco, pikantne potrawy czy stresujące sytuacje to czynniki, które wywołują czerwienienie się skóry twarzy, szyi czy dekoltu. Skłonność do czerwienienia to pierwszy sygnał o problemie z naczyniami krwionośnymi i rumieniu. Zaburzenia pracy naczyń mogą prowadzić do trwałego występowania rumienia, rozszerzonych i pękających naczynek, które mogą zamienić się w prawdziwą pajęczynę naczynek na naszej twarzy lub rozwoju trądziku różowatego.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest leczenie rumienia za pomocą najnowocześniejszego lasera naczyniowego QuadroStar Pro Yellow.

Laser QuadroStar Pro Yellow to rewolucja w leczeniu rumienia i zamykaniu naczynek.

 

To pierwszy na świecie żółty laser dermatologiczny wyposażony w skaner frakcyjny. Stanowi on innowacyjne podejście do zabiegów na problemy naczyniowe, ponieważ umożliwia efektywne leczenie rozległych zmian naczyniowych z precyzyjnym systemem dostarczania impulsu o kontrolowanej gęstości energii.

Sprawdź, co potrafi Quadrostar Pro Yellow