PĘKAJĄCE NACZYNKA

Dbasz o siebie, starasz się walczyć z cerą naczynkową, jednak na Twojej skórze widzisz pękające naczynka, których w żaden sposób nie możesz ukryć a dotychczas stosowane metody lecznicze nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Postanawiasz wreszcie się ich pozbyć.

 

 

PĘKAJĄCYM NACZYNKOM POWIEDZ „ŻEGNAJCIE”

PĘKAJĄCE NACZYNKA – TWÓJ PROBLEM

 

Rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, szczególnie w okolicy nosa, policzków i brody to bardzo częsty problem pojawiający się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Nie jest to jedynie problem estetyczny, gdyż nieleczony z czasem może doprowadzić do przewlekłego stanu zapalnego i rozwoju trądziku różowatego.

Dlatego nie należy bagatelizować tego problemu i jak najszybciej zaplanować leczenie.  Lekarz podczas konsultacji oceni zakres zabiegu, ilość powtórzeń oraz poinformuje o postępowaniu pozabiegowym.

 

Nie wiesz czy to dotyczy Ciebie? Usiądź przed dobrym lustrem, najlepiej powiększającym i sprawdź czy nie widać drobnych naczynek lub siateczki z naczyń. Czasem dodatkowo występuje rumień.

 

Zabieg zamykania naczynek można wykonać różnymi urządzeniami, jednak żadne nie jest w stanie równać się z laserem żółtym.

W porównaniu do IPL czy lasera zielonego, laser żółty mniej boli (odczucia podczas zabiegu można nazwać dyskomfortem), daje mniejsze odczyny skórne a okres gojenia po zabiegu jest zdecydowanie krótszy.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest zamykanie naczynek za pomocą najnowocześniejszego lasera naczyniowego QuadroStar Pro Yellow.

Pękające naczynka – nasze rozwiązanie

 

Laser naczyniowy QuadroStar Pro Yellow to rewolucja w laserowym zamykaniu naczyń.

To pierwszy na świecie laser żółty posiadający najwyższą – spośród dostępnych na rynku laserów naczyniowych – absorpcję fali przez hemoglobinę.

 

Laser żółty gwarantuje najwyższą skuteczność w zamykaniu naczynek, przy jednocześnie większym bezpieczeństwie pacjenta w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń.

 

Laser Quadrostar Pro Yellow posiada skaner naczyniowy, który doskonale się sprawdza w leczeniu bardzo drobnych naczynek i rumienia.

Skaner posiada zaawansowany system chłodzenia dlatego pacjenci podczas leczenia nie odczuwają bólu. W trakcie pracy skanera pacjenci mówią, że czują „zimne igiełki”.

Zamykanie naczynek?

Sprawdź, co potrafi Quadrostar Pro Yellow