PĘKAJĄCE NACZYNKA

Dbasz o siebie, starasz się walczyć z upływającym czasem i stosujesz różne zabiegi opóźniające ten proces, jednak na Twojej skórze pojawia się coraz więcej pękających naczynek, których w żaden sposób nie możesz ukryć a dotychczas stosowane metody lecznicze nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, szczególnie w okolicy nosa, policzków i brody to bardzo częsty problem pojawiający się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Nie jest to jedynie problem estetyczny, gdyż nieleczony z czasem może doprowadzić do przewlekłego stanu zapalnego i rozwoju trądziku różowatego.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest zamknięcie naczynek za pomocą najnowocześniejszego lasera naczyniowego QuadroStar Pro Yellow.

Laser naczyniowy QuadroStar Pro Yellow to rewolucja w laserowym zamykaniu naczyń.

To pierwszy na świecie laser żółty posiadający najwyższą – spośród dostępnych na rynku laserów naczyniowych – absorpcję fali przez hemoglobinę. Laser żółty gwarantuje najwyższą skuteczność w zamykaniu naczynek, przy jednocześnie większym bezpieczeństwie pacjenta w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń

Sprawdź, co potrafi Quadrostar Pro Yellow