CIENIE I WORKI POD OCZAMI

cienie-i-worki-pod-oczami

Dbasz o siebie, starasz się walczyć z wiotką skórą w okolicy powiek. Martwią Cię jednak cienie i worki pod oczami. Zapewne stosujesz różne zabiegi opóźniające ten proces, jednak widzisz, że okolica Twoich oczu nie wygląda tak świeżo jak kiedyś.

 

PRZYWRÓĆ MŁODOŚĆ SKÓRZE WOKÓŁ OCZU

CIENIE I WORKI POD OCZAMI – TWÓJ PROBLEM

To częsty problem naszych pacjentów. Czy Ciebie także on dotyczy?

 

Zauważasz, że skóra pod oczami jest sucha i wiotka, uległa ścieńczeniu. Codziennie rano widzisz cienie lub worki pod oczami, których nie możesz się pozbyć mimo stosowania różnych kosmetyków.

 

Cienie i worki pod oczami to powszechny problem, z jakim zmagają się pacjenci a zarazem wyzwanie terapeutyczne z racji złożonych mechanizmów zachodzących w trakcie starzenia okolicy oka.

 

Procesy starzenia zachodzące na twarzy właśnie najszybciej widoczne są w tej okolicy i rozpoczynają się często bardzo wcześnie, nawet przed 30 rokiem życia. Starzenie się okolicy oka to proces złożony obejmujący nie tyko skórę – zanik kolagenu i elastyny objawiający się zwiększeniem wiotkości i ścieńczeniem skóry – ale również tkanki miękkie – włączając zanik tłuszczu – a nawet kości oczodołu.

 

 

Cienie i worki pod oczami – Nasze rozwiązania

 

Dlatego skuteczne leczenie polega na łączeniu różnych metod terapeutycznych a efekty są tym lepsze im wcześniej leczenie zostanie włączone.

 

W terapii starzenia okolicy oka, gdy proces ten praktycznie się zaczyna, z sukcesem stosuje się zabiegi małoinwazyjne (karboksyterapia, mezoterapia). Zabiegi te dają dobre rezultaty.

 

W przypadku bardziej zaawansowanego starzenia, musimy sięgnąć po inne rozwiązania, takie jak aminokwasy (Jalupro, Sunekos). W naszym gabinecie przeprowadzone zostały 2 badania, które potwierdziły znaczną poprawę po wykonaniu serii  3-4 zabiegów aminokwasami.

 

I wreszcie przy dużej wiotkości skóry, doskonale sprawdzają się terapie łączone oraz wykorzystujące technologię, jak  laser frakcyjny, HIFU oraz plazmę medyczną. W przypadku HIFU i plazmy medycznej możemy też pochwalić się własnymi badaniami. Wyniki znajdują na naszej podstronie Badania.

 

Masz cienie i worki pod oczami? – w Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc.

 

Zapraszamy na konsultacje.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu

HIFU LIFTERA

JALUPRO

PLASMA BT

LASER FRAKCYJNY C02

SUNEKOS

MEZOTERAPIA IGŁOWA

karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA

botox

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

KOMÓRKI MACIERZYSTE (CGF)