WORKI I CIENIE POD OCZAMI

cienie-i-worki-pod-oczami

PRZYWRÓĆ MŁODOŚĆ SKÓRZE WOKÓŁ OCZU

Dbasz o siebie, starasz się walczyć z upływającym czasem i stosujesz różne zabiegi opóźniające ten proces, jednak widzisz, że okolica Twoich oczu nie wygląda tak świeżo jak kiedyś. Zauważasz, że skóra pod oczami jest sucha i wiotka, uległa ścieńczeniu a nawet tworzą się worki pod oczami, których nie możesz się pozbyć mimo stosowania drogich kosmetyków.

 

Worki i cienie pod oczami to powszechny problem z jakim zmagają się pacjenci a zarazem wyzwanie terapeutyczne z racji złożonych mechanizmów zachodzących w trakcie starzenia okolicy oka.

 

Procesy starzenia zachodzące na twarzy właśnie najszybciej widoczne są w okolicy oka i rozpoczynają się często bardzo wcześnie, nawet przed 30 rokiem życia. Starzenie się tej okolicy to proces złożony obejmujący nie tyko skórę – zanik kolagenu i elastyny objawiający się zwiększeniem wiotkości i ścieńczeniem skóry – ale również tkanki miękkie – włączając zanik tłuszczu – a nawet kości oczodołu. Dlatego skuteczne leczenie polega na łączeniu metod terapeutycznych a efekty są tym lepsze im wcześniej leczenie zostanie włączone.

 

W terapii starzenia okolicy oka z sukcesem stosuje się zabiegi zarówno małoinwazyjne (karboksyterapia, mezoterapia, Sunekos) ale również zabiegi laserowe oraz z wykorzystaniem plazmy medycznej.

 

W Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu:

HIFU LIFTERA

JALUPRO

PLASMA BT

LASER FRAKCYJNY C02

SUNEKOS

MEZOTERAPIA IGŁOWA

KARBOKSYTERAPIA

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

KOMÓRKI MACIERZYSTE (CGF)