UTRATA OWALU

Dbasz o siebie i zależy Ci na doskonałym wyglądzie ale niepokoi Cię utrata owalu twarzy. Widzisz, że na twarz pojawiły się zmarszczki a  policzki utraciły swoją objętość.

W konsekwencji Twoja twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Widzisz, jak z każdym dniem tracisz swój naturalny wraz twarzy.

 

ODZYSKAJ MŁODZIEŃCZY WYGLĄD SWOJEJ TWARZY

UTRATA OWALU – TWÓJ PROBLEM

 

Z wiekiem skóra traci naturalną elastyczność, najpierw pojawiają się pierwsze zmarszczki, które z czasem pogłębiają się tworząc mało estetyczne bruzdy. Twarz zaczyna wyglądać na zmęczoną co dodatkowo dodaje jeszcze kilka lat.

 

Widoczne zmiany są wynikiem utraty kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze a także związane są z zanikiem tkanki tłuszczowej – tej podskórnej oraz znajdującej się głęboko, zwanej tłuszczem głębokim.

 

Utrata owalu Twojej twarzy jest wynikiem „rozciągnięcia” się skóry, co oczywiście związane jest u tratą jej elastyczności oraz wynikiem zaniku tkanek miękkich. Dlatego właśnie procesy leczenie skupione są na 2 celach: chcemy napiąć skórę oraz chcemy przywrócić objętość tkankom miękkim.

 

UTRATA OWALU – NASZE ROZWIĄZANIA

 

Strategia leczenie będzie zależała od tego , który z wymienionych powyżej problemów dominuje od wieku pacjenta i stopnia zaawansowania zmian.

Jeżeli na pierwszy plan wysuwa się zanik tkanek pod skórą to powinniśmy skupić się na zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego o właściwościach wypełniających.

 

Jeżeli chcemy nadać twarzy świeżość, wypoczęty wygląd i dodatkowo nawilżyć skórę , doskonale sprawdzi się Profhilo. Warto wykonać 2 zabiegi co 4 tygodnie.

 

Jeżeli chcemy głównie skupić się na odbudowie objętości to proponowanym rozwiązaniem jest podanie kwasu hialuronowego o właściwościach wolumetrycznych, zwykle na początek 1-2ml. Ta objętość wystarczy w większości przypadków, by twarz wyglądała na bardziej wypoczętą.

Sprawdź ulubione zabiegi naszych pacjentów:

PROFHILO

Jednym z ulubionych zabiegów naszych pacjentów jest Profhilo, ze względu na naturalne efekty i dyskretną poprawę rysów twarzy. Zabieg ten nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania ani specjalnego postępowania po zabiegu.

CYTOSIAL

W przypadku potrzeby odbudowy objętości tkanek, np. policzków doskonale sprawdzają się wolumetryczne preparaty kwasu hialuronowego. Poznaj innowację preparatów Cytosial opracowanych w technologicznym sercu Francji – Lyonie – w technologii VELVET.

HYDROBALANS

Często utrata objętości przebiega z utratą nawilżenia skóry co wymaga zastosowania tzw. zabiegu Hydrobalans.

W Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc.

Wybierz inne rozwiązania Twojego problemu

HIFU Liftera

JALUPRO

SUNEKOS

mity o powiększaniu ust

MODELOWANIE UST

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

WOLUMETRIA