UTRATA OBJĘTOŚCI

Dbasz o siebie i zależy Ci na doskonałym wyglądzie. Widzisz jednak, że na Twojej Twarz pojawiły się zmarszczki, usta i policzki utraciły swoją objętość. Widzisz, jak z każdym dniem tracisz swój młodzieńczy wraz twarzy.

Z wiekiem skóra traci naturalną elastyczność, najpierw pojawiają się pierwsze zmarszczki, które z czasem pogłębiają się tworząc mało estetyczne bruzdy. Twarz zaczyna wyglądać na zmęczoną co dodatkowo dodaje jeszcze kilka lat.

 

Widoczne zmiany są wynikiem utraty kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze a także związane są z zanikiem tkanki tłuszczowej – tej podskórnej oraz znajdującej się głęboko, zwanej tłuszczem głębokim.

 

Proces leczenia zależy od wieku pacjenta i stopnia zaawansowania zmian.

Sprawdź ulubione zabiegi naszych pacjentów:

PROFHILO

Jednym z ulubionych zabiegów naszych pacjentów jest Profhilo, ze względu na naturalne efekty i dyskretną poprawę rysów twarzy. Zabieg ten nie wymaga od pacjenta specjalnego przygotowania ani specjalnego postępowania po zabiegu.

CYTOSIAL

W przypadku potrzeby odbudowy objętości tkanek, np. policzków doskonale sprawdzają się wolumetryczne preparaty kwasu hialuronowego. Poznaj innowację preparatów Cytosial opracowanych w technologicznym sercu Francji – Lyonie – w technologii VELVET.

HYDROBALANS

Często utrata objętości przebiega z utratą nawilżenia skóry co wymaga zastosowania tzw. zabiegu Hydrobalans.

W Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc.

Wybierz inne rozwiązania Twojego problemu:

HIFU Liftera

JALUPRO

SUNEKOS

MODELOWANIE UST

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK

WOLUMETRIA