Dbasz o siebie, starasz się walczyć z cerą naczynkową, jednak na Twojej skórze widzisz pękające naczynka, których w żaden sposób nie możesz ukryć a dotychczas stosowane metody lecznicze nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Umów się na laserowe usuwanie naczynek.
PĘKAJĄCYM NACZYNKOM POWIEDZ „ŻEGNAJCIE”
Rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy, szczególnie w okolicy nosa, policzków i brody to bardzo częsty problem pojawiający się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.
Nie jest to jedynie problem estetyczny, gdyż nieleczony z czasem może doprowadzić do przewlekłego stanu zapalnego i rozwoju trądziku różowatego.
Dlatego nie należy bagatelizować tego problemu i jak najszybciej zaplanować leczenie. Lekarz podczas konsultacji oceni zakres zabiegu, ilość powtórzeń oraz poinformuje o postępowaniu pozabiegowym.
Nie wiesz czy to dotyczy Ciebie? Usiądź przed dobrym lustrem, najlepiej powiększającym i sprawdź czy nie widać drobnych naczynek lub siateczki z naczyń. Czasem dodatkowo występuje rumień.
Zabieg usuwania naczynek można wykonać różnymi urządzeniami, jednak żadne nie jest w stanie równać się z laserem żółtym.
W porównaniu do IPL czy lasera zielonego, laser żółty mniej boli (odczucia podczas zabiegu można nazwać dyskomfortem), daje mniejsze odczyny skórne a okres gojenia po zabiegu jest zdecydowanie krótszy.
Najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest usuwanie naczynek za pomocą najnowocześniejszego naczyniowego lasera żółtego.
Laser naczyniowy żółty to rewolucja w laserowym usuwaniu naczyń i leczeniu rumienia.
To pierwszy na świecie laser żółty posiadający najwyższą – spośród dostępnych na rynku laserów naczyniowych – absorpcję fali przez hemoglobinę.
Laser żółty gwarantuje najwyższą skuteczność w usuwaniu naczynek, przy jednocześnie większym bezpieczeństwie pacjenta w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń.
Laser żółty posiada skaner naczyniowy, który doskonale się sprawdza w leczeniu bardzo drobnych naczynek i rumienia.
Skaner posiada zaawansowany system chłodzenia dlatego pacjenci podczas leczenia nie odczuwają bólu. W trakcie pracy skanera pacjenci mówią, że czują „zimne igiełki”.
Data aktualizacji:10.06.2023