OPADANIE POWIEK

Dbasz o siebie dlatego zależy Ci na doskonałym wyglądzie ale martwi Cię opadanie powiek. Widzisz, że opadające powieki powodują, że Twoja twarz wygląda „smutno” co dodaje Ci lat.

 

Mimo, że tracisz swój świeży wygląd to obawiasz się chirurgicznej interwencji na Twoich powiekach.

 

PRZYWRÓĆ MŁODOŚĆ SKÓRZE WOKÓŁ OCZU

OPADANIE POWIEK – TWÓJ PROBLEM

 

Dbasz o siebie, zależy Ci na doskonałym wyglądzie i dlatego martwi Cię opadanie powiek. Widzisz jednak, że opadające powieki powodują, że Twoja twarz wygląda „smutno” co dodaje Ci lat.

Mimo, że tracisz swój świeży wygląd to obawiasz się chirurgicznej interwencji na Twoich powiekach.

 

Jest to powszechny problem z jakim zmagają się pacjenci a zarazem wyzwanie terapeutyczne z racji złożonych mechanizmów zachodzących w trakcie starzenia się tej okolicy oka. To proces złożony obejmujący nie tyko skórę – zanik kolagenu i elastyny objawiający się zwiększeniem wiotkości i ścieńczeniem skóry – ale również tkanki miękkie – włączając zanik tłuszczu – a nawet kości oczodołu.

 

Opadanie powiek – nasze rozwiązania

 

Dlatego skuteczne leczenie polega na łączeniu metod terapeutycznych a efekty są tym lepsze im wcześniej leczenie zostanie włączone. Dlatego nie zwlekaj z decyzją. Na początku, przy szybkiej reakcji z Twojej strony,  wystarczy profilaktyka.

 

Tu z sukcesem stosuje się zabiegi małoinwazyjne (karboksyterapia, mezoterapia). Wielu pacjentów preferuje zabiegi o większej skuteczności, np. wykonanie lasera CO2 lub plazmy medycznej (urządzeniem plazma bt). Warto te zabiegi połączyć z podaniem w formie iniekcji aminokwasów, które są niezbędne do odbudowy włókien kolagenowych.

 

Należy mieć świadomość, że po zabiegu laserem CO2 lub plasma bt potrzebujemy kilka dni na gojenie gdyż są to zabiegi bardziej inwazyjne niż mezoterapia. Pacjenci aktywni zawodowo powinni sobie te zabiegi zaplanować w takim czasie, kiedy nie będą musieli pracować.

 

Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na przerwy w pracy najczęściej wybierają zabiegi HIFU Liftera. Głowica punktowa typu PEN doskonale sprawdza się podczas leczenia okolicy oka. Nie bez znaczenia jest fakt, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

 

Zatem od jakiego zabiegu zacząć? Wszystko zależy od stopnia opadania powiek. Niestety im proces bardziej zaawansowany tym trzeba liczyć się z większą liczbą zabiegów oraz niestety wyższymi kosztami leczenia. Warto więc nie zwlekać zbyt długo z decyzją.

 

Opadanie powiek? – w Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc

 

Zapraszamy na konsultacje.

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu

HIFU LIFTERA

PLASMA BT

LASER FRAKCYJNY C02

SUNEKOS

MEZOTERAPIA IGŁOWA

karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA

botox

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK