mgr Katarzyna Koper

mgr Katarzyna Koper
Psychodietetyk i popularyzatorka wiedzy o zdrowym stylu życia Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS, uczestniczka wielu konferencji naukowych z zakresu odżywania i zdrowego stylu życia. Fascynuje ją nutrigenomika, czyli wpływ niektórych składników pożywienia na ekspresję genów. Wierzy, że dobra dieta, umiar i aktywność fizyczna to filary długowieczności.

 

Uważa, że kluczem do zdrowia i szczupłej sylwetki nie są modne diety ale zdrowe nawyki związane z odżywianiem. Bez względu na wiek, w każdym momencie życia warto zacząć pracować nad ich modyfikacją. Nie na kilka tygodni czy miesięcy, ale na całe życie.

 

W Kaczyńscy Clinic pomaga pacjentom, którzy chcą trwale zmienić nawyki żywieniowe aby pozbyć się nadwagi lub otyłości albo poprawić stan zdrowia. Uświadamia, uczy mądrych wyborów, wspiera i motywuje.

 

Prywatnie jest żoną i matką trzech synów oraz pasjonatką nordic walking i gotowania. Z radością zaraża swoją pasją swoich podopiecznych podczas warsztatów zdrowego gotowania