DLA KOGO ZABIEGI SKINBOOSTER?

Zabiegi skinbooster polegają na iniekcji kwasu hialuronowego, który zalecany jest dla osób ze skórą pozbawioną elastyczności i ujędrnienia oraz w celu usunięcia zmarszczek. Dowiedzmy się więcej na temat tego zabiegu i poznajmy korzyści, jakie przynosi pacjentom. 

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

skinbooster?

 

Zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa przeznaczony jest dla osób, które borykają się ze zmęczoną skórą pozbawioną elastyczności i odpowiedniego nawilżenia skóry oraz z problemem zmarszczek. Zabieg rewitalizacji skóry odbywa się z udziałem stabilizowanego kwasu hialuronowego w postaci preparatów z sieciowanym kwasem hialuronowym. Dzięki obecności kwasu hialuronowego w skórze dochodzi do pobudzenia komórek do produkcji kolagenu i nadania jej upragnionego nawilżenia. Zabieg rekomendowany jest w okresie letnim, kiedy nasza skóra jest szczególnie narażona na negatywne działanie promieni UV i wysokie temperatury.  Kwas hialuronowy zawarty w preparatach stosowanych podczas zabiegu chłonie wodę, nawilżając skórę. Dodatkowo przyczynia się do ochrony skóry przed wolnymi rodnikami oraz do redukcji  zmarszczek. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny.

 

Przebieg zabiegu

 

Zabieg w klinice  medycyny estetycznej Warszawa rewitalizacji skóry i redukcji zmarszczek rozpoczyna się od podania kremu znieczulającego. Później lekarz za pomocą igły lub kaniuli wstrzykuje stabilizowany kwas hialuronowy. Zabieg cechuje się bezbolesnością i od razu po jego przeprowadzeniu można powrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie, niewielkie siniaki i obrzęk, które szybko ustępują. Na efekty zabiegu należy poczekać 3-4 tygodnie, ale rekomendowane jest wykonanie serii zabiegów. Wstrzyknięcie pod skórę kwasu hialuronowego przyczynia się do nawilżenia skóry. Kwas hialuronowy ma postać żelu i prowadzi do nawilżenia głębokich warstw skóry, przynosząc elastyczność, gładkość i jędrność skórze. Mikroiniekcje kwasem hialuronowym są wykonywane precyzyjnie przez doświadczonego lekarza, co sprawia, że ten zabieg jest bezpieczny. Rekomenduje się przeprowadzenie serii zabiegów (2-3) w odstępach 3-6 tygodniowych. 

 

Wskazania

 

Zabiegowi powinny się poddać osoby, które utraciły elastyczność i nawilżenie skóry twarzy. Wskazaniem do zabiegu jest wrażliwa okolica wokół oczu, rewitalizacja szyi, dekoltu i dłoni, redukcja zmarszczek czy regeneracja okolicy ust. Zabieg jest pomocny u osób z odwodnioną i pozbawioną promienności skórą oraz w leczeniu blizn potrądzikowych czy przebarwień.  

 

 Przeciwwskazania

 

    • ciąża i karmienie piersią
    • stany zapalne skóry
    • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
    • choroby autoimmunologiczne

 

Efekty zabiegu

 

Zabieg w klinice medycyny estetycznej Warszawa przynosi spektakularne i widoczne efekty w postaci odmłodzenia, rewitalizacji  skóry i nawilżenia skóry. Pozwala na redukcję drobnych zmarszczek, zapewnia promienność skórze i chroni ją przed negatywnymi skutkami procesów starzenia. Chcesz dowiedzieć się zabieg kwas hialuronowy cena? Wejdź w cennik

Data aktualizacji:01.07.2023

Icon

Szukaj

+48 600 380 741