NAJLEPSZE I NAJSKUTECZNIEJSZE SPOSOBY NA REDUKCJĘ ZMARSZCZEK

Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną witalności. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pewnego dnia zmarszczki, których wcześniej nie zauważaliśmy, zaczynają nam przeszkadzać. Na szczęście na ratunek przychodzi medycyna estetyczna. Odpowiednio dobrane zabiegi nie tylko rozprawią się z problemem bruzd, ale również sprawią, że skóra odzyska utraconą jędrność i sprężystość.

 

W Kaczyńscy Clinic mamy szeroki wybór zabiegów anti-aging. Jednym z nich jest zabieg z wykorzystaniem wypełniacza Cytosial. To produkt na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego w technologii VELVET. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w zmarszczki lub leczoną okolicę odpowiednio dobranego do potrzeb pacjenta preparatu za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Substancje w nim zawarte wiążą wodę, zwiększając jednocześnie objętość i wygładzając zmarszczki. Zabieg jest komfortowy dla pacjenta, ponieważ zostaje on znieczulony za pomocą specjalnego kremu. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem wypełniacza Cytosial nie tylko zlikwidujemy i wypełnimy zmarszczki, ale również nadamy naszej skórze objętości i poprawimy jej nawilżenie. Nastąpi też biostymulacja i napięcie skóry, a efekt estetyczny będzie naturalny.

 

Kolejnym polecanym przez nas rozwiązaniem jest zabieg z wykorzystaniem Sunekos 200, innowacyjnego systemu regeneracji macierzy pozakomórkowej. Sunekos 200 dzięki specjalnie dobranej i opatentowanej formule aminokwasów, regeneruje i odbudowuje skórę poprzez stymulację odnowy kolagenu i elastyny. Kolagen typu I jest jednym z najważniejszych składników organizmu, odpowiadającym za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Dzięki niemu komórki bezustannie się odnawiają. Sunekos 200 redukuje objawy starzenia się skóry twarzy, szyi i dłoni oraz pomaga złagodzić zmarszczki wokół oczu. Sunekos 200 stymuluje produkcję własnego kolagenu skóry, a także sprzyja naturalnej regeneracji elastyny.

 

Przed wykonaniem zabiegu znieczulamy pacjenta specjalnym kremem, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu. Sam zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu specjalnie przygotowanej zawiesiny powstałej z połączenia jednej ampułki zawierającej mieszaninę aminokwasów z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. W efekcie dochodzi do odmłodzenia, nawilżenia i poprawy wyglądu skóry, redukcji i wypełnienia zmarszczek. Dzięki zabiegowi odbudowuje się kolagen i elastyna.

 

Jest to idealny zabieg dla pacjentów, którzy poszukują naturalnych metod odmładzania skóry.

 

Należy pamiętać, że w Kaczyńscy Clinic wszystkie zabiegi zawsze dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.