Nutrakos – suplement diety

Nutrakos - suplement diety

Nutrakos – suplement diety

Nutrakos to suplement diety, który skutecznie wspiera syntezę kolagenu. Jaki wpływ może mieć Nutrakos na wygląd i samopoczucie pacjenta? Dzięki opatentowanej formule składników aktywnych, regularne stosowanie preparatu pobudza produkcję kolagenu. Jest on odpowiedzialny za odżywienie, ujędrnienie, a także nadanie elastyczności skórze.

Nutrakos - suplement diety

Nutrakos aminokwasy – suplement diety

 

Nutrakos to kompleks aminokwasów, który został opracowany z myślą o odmłodzeniu i wzmocnieniu skóry. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe oraz wzbogaca codzienną dietę w niezbędne dla skóry aminokwasy.

Jest to doskonała kuracja uzupełniająca zabiegi wykonywane w klinice medycyny estetycznej. Nutrakos jest suplementem diety zawierającym aminokwasy oraz takie substancje jak: glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna. Główną zaletą Nutrakos jest biologiczne działanie preparatu, które prowadzi do pobudzenia produkcji elastyny i kolagenu. Dzięki temu skóra jest odżywiona od wewnątrz, a regularna suplementacja z udziałem Nutrakos wzmacnia tkankę łączną. To przekłada się na elastyczność skóry, paznokci i włosów.

Nutrakos aminokwasy – sposób użycia

 

Produkt jest w formie saszetek – w opakowaniu znajdziemy 30 sztuk. Wystarczy, że rozpuścisz jej zawartość w letniej wodzie lub innym napoju i wypijesz. Jedna saszetka zawiera 15 ml preparatu. Nutrakos to produkt idealny dla osób, które stawiają na zdrowy styl życia. Preparat nie zawiera cukru, a jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone badaniami.

Kompleks aminokwasów przyczynia się do uruchomienia procesu regeneracji skóry, za co odpowiedzialne są głównie glicyny i L-proliny. Wraz z wiekiem w skórze zaczyna brakować kolagenu, dlatego traci ona zdolność do regeneracji i odbudowy, co oznacza starzenie się skóry. Z racji tego, że produkt zawiera aminokwasy, które są głównym składnikiem kolagenu, suplementacja preparatem Nutrakos pozwala na pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a także przyspieszenie procesu regeneracji skóry. 

Dlaczego kolagen i elastyna

są tak ważne w kontekście skóry?

 

Elastyna odpowiada za giętkość i elastyczność tkanek. Jest budulcem skóry, a jej włókna są jak sprężyna. Kolagen jest podporą skóry i stanowi aż 70% masy skóry. Elastyna i kolagen są najważniejszymi składnikami skóry. Kolagen wzmacnia skórę, a elastyna chroni ją przed urazami mechanicznymi. Do tych 2 związków dochodzi kwas hialuronowy, który odpowiada za wiązanie wody w tkankach, a co za tym idzie jej nawilżenie. Każdy pacjent, który chce przeciwdziałać starzeniu się skóry lub jest po zabiegu stymulatorem tkankowym z aminokwasami, powinien skorzystać z domowej terapii preparatem Nutrakos Aminoshots.  

Zamów produkt Nutrakos w naszej klinice medycyny estetycznej już teraz!

 

Przeczytaj Jakie zabiegi są najczęściej wykonywane w klinice medycyny estetycznej?Data aktualizacji: 15.06.2023

Icon

Szukaj

+48 600 380 741