MAŁGORZATA KACZYŃSKA

Małgorzata Kaczyńska
Dyrektor Zarządzający

W Kaczyńscy Clinic codziennie dba o zapewnienie najwyższej jakości usług i najnowszych rozwiązań odpowiadających oczekiwaniom i potrzebom pacjentów.

Moim celem było stworzenie miejsca, w którym pacjenci poczują się wyjątkowo i bezpiecznie, miejsca opartego na wysokim poziomie wiedzy i doświadczenia całego zespołu kliniki.

Pasją Małgorzaty Kaczyńskiej jest coaching biznesowy i life coaching. W swojej codziennej pracy wspiera i motywuje innych do zmian, kiedy nie wystarcza im do tego siły czy odwagi. Jest osobą, która we wszystkich i wszystkim dostrzega potencjał.

 

Z wykształcenia jest psychologiem i menadżerem zarządzania kapitałem ludzkim. Jest certyfikowa­nym trenerem umiejętności psychospołecznych, certyfikowanym trenerem biznesu i coachem.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej.

 

Jest także właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej. Jest ekspertem ds. komunikacji z pacjentem. Prowadzi szkolenia dla placówek medycznych, m.in. z zakresu doskonałej obsługi pacjenta w oparciu o wysokie standardy jakościowe. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na relacjach pomiędzy lekarzem a pacjentem.

 

Jest redaktor naczelną portalu internetowego MedSukces, który jest platformą wspierającą osoby zarządzające placówkami medycznymi. Jest wykładowcą podczas kongresów i konferencji medycznych, autorką publikacji w czasopismach branżowych.