FOTOSTARZENIE

Dbasz o siebie i zależy Ci na doskonałym wyglądzie ale niepokoi Cię fotostarzenie Twojej skóry. Stała się ona wiotka, sucha i straciła swój blask.

Pod wpływem promieni UV starzejemy się szybciej, z czasem cera nasza robi się ziemista.  Nie można dłużej zwlekać, musisz co z tym zrobić.

 

PRZYWRÓĆ SKÓRZE UTRACONY BLASK

FOTOSTARZENIE – TWÓJ PROBLEM

 

Starzenie się skóry to proces wielokierunkowy, wywołany zarówno przez czynniki endogennne jak i egzogenne.

 

Wewnątrzpochodne starzenie się związane jest z upływem czasu a proces ten zaczyna się w niewidoczny sposób około 25-30 roku życia i ma indywidualny charakter.

Na proces starzenia się skóry także istotny wpływ mają czynniki zewnętrzne a przede wszystkim promieniowanie UVB i UVA. Dlatego proces ten nazywamy fotostarzeniem.

 

Główną przyczyną fotostarzenia jest więc promieniowanie słoneczne, które wyzwala wolne rodniki niszczące struktury komórkowe. Zniszczeniu ulegają włókna kolagenu, zmniejsza się ich synteza.

Z upływem czasu cera staje się ziemista. Zmiany zachodzą zarówno w naskórku, jak i w skórze właściwej. Skóra ulega ścieńczeniu a jej sprężystość i elastyczność się zmniejsza.

Dlatego z czasem staje się ona cienka, sucha, szara i mało elastyczna z widocznymi licznymi zmarszczkami, szczególnie w okolicy oczu, ust, na szyi i grzbietach rąk.

 

Fotostarzenie – nasze rozwiązania

 

W zależności od zaawansowania tego procesu możemy zaproponować optymalne rozwiązania terapeutyczne.

Sprawdź ulubione zabiegi naszych pacjentów:

LASER FRAKCYJNY

Wielu naszych Pacjentów oczekuje silnego pobudzenia regeneracji skóry, dlatego wybiera laser frakcyjny CO2. To urządzenie służące do trwałej regeneracji skóry poprzez zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem, co powoduje intensywną syntezę nowego kolagenu i elastyny, a także prowadzi do wygładzenia skóry.

 

Podczas kontrolowanego uszkodzenia skóry laserem, tworzą się tysiące mikroskopijnych kolumn odparowania tkanek, wokół których pozostaje nienaruszona tkanka. Dzięki temu proces gojenia zachodzi szybciej.

LINERASE

Wielu Pacjentów wybiera zabieg Linerase.

AteloKOLAGEN LINERASE to bezpieczny, pozbawiony alergizujących telopeptydów KOLAGEN typu I. Dzięki swej wyjątkowej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego KOLAGENU typu III. LINERASE przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej sprężystości i gęstości, wygładzenia zmarszczek, redukcji rozstępów i blizn zanikowych.

KOMÓRKI MACIERZYSTE

Lubisz naturalne metody odmłodzenia? Zainteresuj się komórkami macierzystymi ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu (CGF). CGF to przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

 

Terapia z wykorzystaniem komórek macierzystych CD34+ i skoncentrowanych czynników wzrostu CGF doskonale sprawdza się, jako terapia anti-aging. W efekcie zabiegów usprawnieniu ulegają wszystkie procesy regeneracyjne: następuje stymulacja syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, biosynteza wielu białek, namnażanie i różnicowanie się komórek, tworzenie naczyń krwionośnych. Skóra zmuszona do samoregeneracji staje się elastyczna, gładka, zyskuje świeży wygląd i młodzieńczą witalność. Efekt anty-aging jest naturalny i długotrwały.

Fotostarzenie? -w Kaczyńscy Clinic wiemy jak można Ci pomóc

Wybierz rozwiązanie Twojego problemu

HIFU LIFTERA

JALUPRO

PEELINGI CHEMICZNE

PLASMA BT

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

MEZOTERAPIA IGŁOWA

SUNEKOS

DERMAPEN

PROFHILO