OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Z FIBRYNĄ

WSKAZANIA
  • Oznaki starzenia
  • Zmarszczki
  • Zmęczona, wysuszona i wiotka skóra
  • Blizny i rozstępy
  • Starzenie się dłoni

Zabieg osoczem bogatopłytkowym PRP Regeneris, zwany także przez pacjentów „wampirzym liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta.

 

Osocze bogatopłytkowe Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

 

RegenACR Plus ONE uzupełnia linię zestawów RegenACR Kits do przygotowywania autologicznego osocza bogatopłytkowego (Autologous Platelet Rich Plasma, A-PRP) w medycynie estetycznej, umożliwiając zastosowanie wyjątkowej technologii PLUS w leczeniu niewielkich lub średnio rozległych zmian.

 

Połączenie autologicznego osocza bogatopłytkowego (A-PRP) z jego naturalnym aktywatorem, autologiczną surowicą z trombiną (Autologous Thrombin Serum, ATS), indukuje tworzenie żelu biologicznego i trójwymiarowej macierzy, w 100% autologicznej.

 

Dzięki użyciu zestawu RegenACR Plus ONE, płytki krwi pozostają ustabilizowane w miejscu zabiegu, dzięki czemu mogą długotrwale dostarczać czynniki wzrostu.

PRZEBIEG ZABIEGU

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 -18ml) krwi do specjalnych sterylnych probówek szwajcarskiego zestawu PRP Regeneris, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce.

W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi i w taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu.

Po odwirowaniu lekarz podaje osocze bogatopłytkowe z wykorzystaniem techniki mezoterapii igłowej.

 

Zabieg wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu (jest więc praktycznie bezbolesny).

 

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów zwykle trzeba wykonać serię kilku zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych.

EFEKTY

Podając pacjentowi jego własne płytki krwi w miejsce, które chcemy poddać odmłodzeniu, w naturalny sposób pobudzamy produkcję kolagenu, stymulujemy fibroblasty i odbudowujemy skórę. Następuje poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu, a także wygładzenie zmarszczek i poprawa ukrwienia skóry.

PRZECIWWSKAZANIA
  • Choroby krwi
  • Nowotwory
  • Ciąża, laktacja
  • Leczenie antykoagulantami

W Kaczyńscy Clinic uzyskasz od naszych ekspertów szczegółowe informacje na temat wskazań i przeciwwskazań do zabiegu.

CENNIK

Twarz 1 zabieg (1 zestaw Plus One [Fibryna]): 1500 zł 1290 PLN
Szyja 1 zabieg (1 zestaw Plus One [Fibryna]): 1500 zł 1290 PLN

Zabiegi wykonuje dr Krzysztof Kaczyński

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego (ukończone z wynikiem bardzo dobrym). Z wyróżnieniem ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej.

Umów się już dziś na bezpłatną* konsultację w Kaczyńscy Clinic!

*konsultacja bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu podczas tej samej wizyty.