SPOSÓB NA NAWILŻENIE I POPRAWĘ JAKOŚCI SKÓRY

Oczyszczanie i nawilżanie to podstawa pielęgnacji. Usunięcie resztek makijażu i zanieczyszczeń to jedno, ale bez odpowiedniej dawki nawilżenia o świeżo wyglądającej cerze można tylko pomarzyć. Choć już od dawna za pewnik przyjęto fakt, że sekretem młodej skóry są kosmetyki przeciwzmarszczkowe to tak naprawdę, tym, od czego powinno się zacząć, jest właściwe nawilżanie. Na odpowiednio przygotowanej skórze makijaż będzie utrzymywał się dłużej i wyglądał lepiej.

 

W Kaczyńscy Clinic oferujemy szeroki wachlarz zabiegów nawilżających. Jednak ten, który najczęściej wykonujemy i jest przez nas szczególnie polecany, to Hydrobalans.

 

Czym ten zabieg się charakteryzuje i dla kogo jest przeznaczony?

 

Hydrobalans to metoda, której zadaniem jest przeciwdziałanie przesuszeniu i zwiotczeniu skóry. Zawarty w używanych do zabiegu preparatach kwas hialuronowy „oddaje wilgoć” wtedy, kiedy skóra szczególnie tego wymaga, a więc np. podczas opalania czy przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach.

 

Ponadto wyselekcjonowane składniki zapewniają skórze ochronę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu Hydrobalans daje efekt nie tylko nawilżenia, ale i odświeżenia. Przeprowadza się go za pomocą iniekcji. Indywidualnie dobrany preparat, w zależności od potrzeb pacjenta, wstrzykiwany jest na granicy naskórka i skóry właściwej lub w głębokie warstwy skóry.

 

Zabieg polecamy osobom z pozbawioną promienności, wysuszoną skórą, z drobnymi zmarszczkami, delikatną okolicą ust, tym, którzy utracili jędrność i elastyczność skóry. Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Zauważalny jest długotrwały efekt nawilżenia i odmłodzenia skóry. Cera jest zdrowa i promienna, a drobne zmarszczki i niedoskonałości skóry zredukowane.

 

Hydrobalans to doskonała propozycja dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Już po jednym zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki spłycone a cera promienista.