ASCLEPION QUADRO STAR PRO YELLOW – NOWOŚĆ W WALCE Z NACZYNKAMI

Laserowe leczenie naczynek to od lat najskuteczniejszy i zarazem najpewniejszy sposób na uporanie się z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Teraz czerwone pajączki na twarzy i nogach można zlikwidować jeszcze szybciej i bezpieczniej, używając nowego lasera Asclepion Quadro Star Pro Yellow.

 

Dla osób ze skórą naczyniową zima to wyjątkowo trudny okres. Pod wpływem niskich temperatur oraz wiatru problem rozszerzonych naczynek wyjątkowo się nasila, stając się prawie niemożliwym do opanowania. Mniej słoneczne dni sprzyjają jednak przeprowadzeniu laseroterapii, tym bardziej, że obecnie zmian naczyniowych można pozbyć się za pomocą zupełnie nowego urządzenia, lasera Asclepion Quadro Star Pro Yellow, który jest obecnie najskuteczniejszą metodą zamykania naczynek i leczenia rumienia.

 

Nowość w Kaczyńscy Clinic

 

Asclepion Quadro Star Pro Yellow ze względu na żółty laser to najskuteczniejsza i zarazem najbezpieczniejsza metoda zamykania naczynek oraz leczenia rumienia. Fale o długości 577nm gwarantują precyzyjność w leczeniu tak drobnych, jak i rozległych zmian naczyniowych. Przenikają one przez skórę bez ich uszkadzania, dzięki czemu pacjent może od razu po zabiegu powrócić do swoich codziennych zajęć. Co ważne, żółty laser pozwala osiągnąć zamierzony efekt mimo wykorzystania niższych mocy niż w starszych urządzeniach.

 

Wiązki światła docierające do naczyń krwionośnych prowadzą do ich obkurczenia oraz zamknięcia. Dzięki wysokiej skuteczności nowego lasera w przypadku małych zmian wystarcza już jeden zabieg. Jeśli leczenia wymaga większy obszar, wykonuje się serię kilku powtórzeń. Co istotne, nowe urządzenie dostępne w ofercie Kaczyńscy Clinic, pozwala pozbyć się tak rumienia i teleangiektazji na twarzy, jak i czerwonych pajączków na nogach.

 

Usuwanie naczynek bez bólu

 

Tzw. pajączki to nie jedyne wskazanie do wykonania zabiegu laserem Asclepion Quadro Star Pro Yellow. Urządzenie wykorzystuje się też do usuwania znamion naczyniowych, naczyniaków gwiaździstych i rubinowych czy popękanych naczynek. Nie bez znaczenia jest tu też możliwość zredukowania rumienia, który stanowi poważny problem u pacjentów zmagających się z trądzikiem różowatym. Efekty leczenia żółtym laserem są trwałe, choć nie likwiduje ono tendencji do pojawiania się nowych zmian.

 

Zabieg laserem Asclepion Quadro Star Pro Yellow nie wymaga stosowania znieczulenia, ponieważ jest zupełnie bezbolesny. Niewielki dyskomfort może pojawić się jedynie podczas leczenia bardziej uwrażliwionych części twarzy. W zależności od obszaru poddawanego leczeniu, zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Po zabiegu nie ma specjalnego postępowania.