Między nami

Piszemy o zdrowiu i profesjonalnych metodach redukcji oznak starzenia. Mówimy o nowościach i wydarzeniach. Pokazujemy naszą pracę. Mamy nadzieję, że materiały, które tutaj znajdziesz, zbliżą nas do siebie.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BEZ RYZYKA ALERGII? TO MOŻLIWE!

Kilka lat temu wampirzy lifting odmieniono przez wszystkie przypadki i mimo przewidywań krytyków zabieg wcale nie zszedł z piedestału.

5 RZECZY, KTÓRE NALEŻY WIEDZIEĆ O SKONCENTROWANYCH CZYNNIKACH WZROSTU

Zabiegi autologiczne niewątpliwie zrewolucjonizowały pojęcie odmładzania…

PRZEDSTAWIAMY NASZE ZABIEGI: PROFHILO

W naszym kolejnym spotkaniu z Dr Krzysztofem Kaczyńskim rozmawiamy o jednej z najważniejszych innowacji ostatnich lat w medycynie estetycznej – zabiegu Profhilo.

SPOSÓB NA NAWILŻENIE I POPRAWĘ JAKOŚCI SKÓRY

Oczyszczanie i nawilżanie to podstawa pielęgnacji. Usunięcie resztek makijażu i zanieczyszczeń to jedno, ale bez odpowiedniej dawki nawilżenia o świeżo wyglądającej cerze można tylko pomarzyć. Choć już od dawna za pewnik przyjęto fakt, że sekretem młodej skóry są kosmetyki przeciwzmarszczkowe, to tak naprawdę tym, od czego powinno się zacząć, jest właściwe nawilżanie. Na odpowiednio przygotowanej skórze makijaż będzie utrzymywał się dłużej i wyglądał lepiej.

NAJLEPSZE I NAJSKUTECZNIEJSZE SPOSOBY NA REDUKCJĘ ZMARSZCZEK

Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną witalności. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pewnego dnia zmarszczki, których wcześniej nie zauważaliśmy, zaczynają nam przeszkadzać. Na szczęście na ratunek przychodzi medycyna estetyczna. Odpowiednio dobrane zabiegi nie tylko rozprawią się z problemem bruzd, ale również sprawią, że skóra odzyska utraconą jędrność i sprężystość.

WIDEO: SUNEKOS

Sunekos: na czym polega ten zabieg i jego wyjątkowa skuteczność? Odpowiada dr Krzysztof Kaczyński.

WIDEO: PLASMA BT

Relacja z warsztatu dr Krzysztofa Kaczyńskiego na XVII Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging