Między nami

Piszemy o zdrowiu i profesjonalnych metodach redukcji oznak starzenia. Mówimy o nowościach i wydarzeniach. Pokazujemy naszą pracę. Mamy nadzieję, że materiały, które tutaj znajdziesz, zbliżą nas do siebie.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NA TEMAT ZABIEGÓW LASEROWYCH

Zabiegi laserowe, choć wydają się być przetestowane pod każdym możliwym kątem, u pacjentek wciąż budzą wiele wątpliwości. Niesprawdzone informacje i obiegowe opinie sprawiły, że niejednokrotnie powiela się mity mające niewiele wspólnego z rzeczywistością. Ile w nich prawdy i o co pytają pacjentki przed poddaniem się zabiegom laserowym?

WIDEO • ROZMAWIAMY O ZABIEGACH

LASER FRAKCYJNY CO2

W odpowiedzi na liczne pytania naszych Pacjentów, dotyczące przebiegu zabiegów, a także wskazań, przeciwwskazań i czasu gojenia, postanowiliśmy rozpocząć cykl filmów, w których szczegółowo opowiemy o zabiegach w Kaczyńscy Clinic i zademonstrujemy, na czym polegają oraz jak wyglądają. W pierwszym filmie z tego cyklu demonstrujemy zabieg laserem frakcyjnym CO2.

KIEDY WARTO PODDAĆ SIĘ TERAPII CGF?

Jesień i zima uchodzą za najlepszy czas na regenerację, jednak o ile z zabiegów złuszczających lepiej zrezygnować latem, o tyle zabiegi stymulujące naszą skórę do odnowy można wykonywać cały rok. Ogromne możliwości daje w tym zakresie terapia CGF, czyli komórkami macierzystymi i skoncentrowanymi czynnikami wzrostu.

WIDEO: TOP 6 ZABIEGÓW W KACZYŃSCY CLINIC

Laser? Profhilo? A może Osocze bogatopłytkowe? Jakie zabiegi cieszą się największą popularnością wśród naszych pacjentów? Przygotowaliśmy krótkie wideo, prezentujące TOP 6 naszych zabiegów.

RELACJA Z XVIII KONGRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I ANTI-AGING

W dniach 27-30 września 2018 r. odbyła się kolejna, osiemnasta edycja Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-aging. Zapraszamy na krótką filmową relację z tej imprezy, zakończoną podsumowaniem dr Krzysztofa Kaczyńskiego na temat najważniejszych tegorocznych trendów.

BADANIA OBSERWACYJNE NAD SUNEKOS® W KACZYŃSCY CLINIC

Niedawno w Kaczyńscy Clinic oraz w zaprzyjaźnionej klinice Juwena zostało przeprowadzone wyjątkowe badanie. Do sierpnia 2018 wykonano na 20 pacjentkach 3 zabiegi preparatem Sunekos® 200, a następnie poddano pacjentów 2-miesięcznej obserwacji efektów leczenia. Wyniki w Polsce potwierdziły dane zebrane wcześniej podczas badań klinicznych we Włoszech.

CZAS NA POWAKACYJNĄ ODBUDOWĘ SKÓRY

Mimo wszelkich starań pod koniec lata skóra nie jest w najlepszej kondycji. Poszarzała cera, pogłębione linie i zmarszczki oraz nierówny koloryt to znak, że potrzeba jej intensywnej odbudowy, np. rekomendowanym przez lekarzy laserem frakcyjnym CO2.

SPOSÓB NA LIFTING OKOLICY OKA BEZ SKALPELA

Zmarszczki wokół oczu to żywy dowód na to, że obszar ten wymaga specjalnego traktowania. Delikatna skóra w tym rejonie twarzy jest niezwykle podatna na przyspieszone starzenie się, dlatego niechirurgiczna plastyka powiek szybko stała się jednym z najchętniej wybieranych zabiegów.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BEZ RYZYKA ALERGII? TO MOŻLIWE!

Kilka lat temu wampirzy lifting odmieniono przez wszystkie przypadki i mimo przewidywań krytyków zabieg wcale nie zszedł z piedestału.

5 RZECZY, KTÓRE NALEŻY WIEDZIEĆ O SKONCENTROWANYCH CZYNNIKACH WZROSTU

Zabiegi autologiczne niewątpliwie zrewolucjonizowały pojęcie odmładzania…

PRZEDSTAWIAMY NASZE ZABIEGI: PROFHILO

W naszym kolejnym spotkaniu z Dr Krzysztofem Kaczyńskim rozmawiamy o jednej z najważniejszych innowacji ostatnich lat w medycynie estetycznej – zabiegu Profhilo.

SPOSÓB NA NAWILŻENIE I POPRAWĘ JAKOŚCI SKÓRY

Oczyszczanie i nawilżanie to podstawa pielęgnacji. Usunięcie resztek makijażu i zanieczyszczeń to jedno, ale bez odpowiedniej dawki nawilżenia o świeżo wyglądającej cerze można tylko pomarzyć. Choć już od dawna za pewnik przyjęto fakt, że sekretem młodej skóry są kosmetyki przeciwzmarszczkowe, to tak naprawdę tym, od czego powinno się zacząć, jest właściwe nawilżanie. Na odpowiednio przygotowanej skórze makijaż będzie utrzymywał się dłużej i wyglądał lepiej.

NAJLEPSZE I NAJSKUTECZNIEJSZE SPOSOBY NA REDUKCJĘ ZMARSZCZEK

Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną witalności. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pewnego dnia zmarszczki, których wcześniej nie zauważaliśmy, zaczynają nam przeszkadzać. Na szczęście na ratunek przychodzi medycyna estetyczna. Odpowiednio dobrane zabiegi nie tylko rozprawią się z problemem bruzd, ale również sprawią, że skóra odzyska utraconą jędrność i sprężystość.

WIDEO: SUNEKOS

Sunekos: na czym polega ten zabieg i jego wyjątkowa skuteczność? Odpowiada dr Krzysztof Kaczyński.

WIDEO: PLASMA BT

Relacja z warsztatu dr Krzysztofa Kaczyńskiego na XVII Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging